Валтер біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, нападник клубу «Порту»
-

бразильський футболіст, нападник клубу «Порту»

Біографія

Валтер - вихованець молодіжної академії Інтернасьонала. Селекціонери Інтера згадалась його у команді «Сан-Жозе» в ході Молодіжного кубку Сан-Паулу.

До основного складу став залучатися з 2008 року. Забив три голи в ході Ліги Гаушу 2009, але в травні 2009 року отримав серйозну травму коліна і повернувся в дію лише в наступному році. У цілому, за період до літа 2010 року провів за «Інтер» близько двох десятків матчів.

Брав участь Валтер і в розіграші Кубка Лібертадорес 2010 року, в якому навіть відзначився забитим голом у матчі-відповіді 1 / 8 фіналу в ворота аргентинського «Банфілд». Гол, забитий на 58 хвилині домашньої гри, став дуже важливим для команди, оскільки рахунок став 2:0, що виводило бразильський клуб у наступний раунд за рахунок гола, забитого на чужому полі (перша гра завершилася з рахунком 3:1 на користь аргентинської команди ).

Влітку 2010 року інтерес до Валтер виявляли різні європейські клуби - «Ювентус», «Барселона», «Манчестер Юнайтед» і «Порту». Останній клуб зробив саме слушна пропозиція і Валтер підписав 28 липня контракт з португальською командою. Його місце в заявці «Інтера» на решту гри Кубка Лібертадорес зайняв колишній гравець команди Тінга.

У складі збірної Бразилії до 20 років Валтер став чемпіоном Південної Америки 2009 року у своїй віковій категорії. З 5 м'ячами він став кращим бомбардиром турніру.