Кевін Сіро: біографія

Кевін Сіро біографія, фото, розповіді - французький трековий велогонщик, дворазовий чемпіон світу і срібний призер літніх Олімпійських ігор
-

Сіро брав участь у трьох дорослих чемпіонатах світу. Він двічі ставав чемпіоном в командному спринті, а також виграв срібну медаль у цьому виді. Також він тричі ставав призером в індивідуальному спринті. На літніх Олімпійських іграх 2008 він разом зі своєю збірною зайняв друге місце в командному спринті, а також став п'ятим в індивідуальному змаганні.

Сіро двічі встановлював світові рекорди на велотреку. На Гран-прі у Москві 29 травня 2009 року він побив світовий рекорд у гіті на 200 метрів з місця, показавши результат 9,650 с і поліпшивши минуле досягнення нідерландця Тео Боса на 0,122 с. На наступний день він проїхав цю ж вид змагань за 9,572 с.