Павол Балаж: біографія

Павол Балаж біографія, фото, розповіді - словацький футболіст, півзахисник клубу «Лодзь»

словацький футболіст, півзахисник клубу «Лодзь»

Вихованець клубу «ОФК Товарнікі», після виступав у команді у Третій лізі Словаччини. У 2004 році потрапив до клубу «Інтер» з Братислави. У команді в чемпіонаті Словаччини провів 53 матчі і забив 2 голи. У 2006 році виступав на правах оренди за «Дубніцу».

Влітку 2007 року перейшов в хожувскій «Рух». У Екстракласи дебютував 27 липня 2007 у виїзному матчі проти «Дискобол» (1:4), на 20 хвилині Балаж забив гол у ворота Себастьяна Пшіровского, на 84 хвилині він був замінений на Лукаша Яношка. У команді став основним гравцем. Взимку 2010 року побував на перегляді в словацькому «Слованом» з Лібереці, також за деякою інформацією гравцем цікавився харківський «Металіст». Взимку 2010 року перейшов в «Лодзь», клуб виступає у Першій лізі Польщі. У команді провів 14 матчів і забив 2 голи.

Влітку 2010 року перейшов в словацька «Татраї».