Микола Валерійович Скворцов біографія, фото, розповіді - російський плавець, член національної збірної Росії
-

російський плавець, член національної збірної Росії

Спортивна кар'єра

На Олімпійських іграх 2004 року у фінальному запливі на дистанції 200 м батерфляєм став 7-им.

На чемпіонаті світу з водних видів спорту в Мельбурні на дистанції 200 м батерфляєм виграв бронзову медаль із повторенням рекорду Росії 12-річної давності, який належав Денису Панкратову. Пізніше разом з Аркадієм Вятчанін, Дмитром Коморніковим і Євгена Лагунова став бронзовим призером у комбінованій естафеті 4 x 100 м.

На Олімпіаді в Пекіні з результатом 1:55:14 був 8-им у фінальному запливі на 200 м батерфляєм. У фінал на 100 м батерфляєм відбір не пройшов, показавши лише 20 результат. Брав участь у відбірковому запливі комбінованої естафети 4x100 метрів, де російська команда як і в фіналі з рекордом Європи фінішувала 4-ою.

На Чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді в Рієці (Хорватія) Микола на дистанції 200 м баттерфляєм, встановивши світовий рекорд 1:50.60, завоював золото, а на дистанції 100 м став бронзовим призером.

Чемпіонат Європи 2010 приніс Миколі дві срібні нагороди: на його коронній 200-метрівці та в комбінованій естафеті, де він плив у попередньому запливі. .