Марк Сміт: біографія

Марк Сміт біографія, фото, розповіді - англійський футболіст, який може виступати на позиціях вінгера, півзахисника і форварда
-

Марк Сміт є вихованцем «Ліверпуля». Жерар Ульє збирався виставити його на вільний трансфер, однак Марк залишився в клубі і після того, як замість Ульє головним тренером команди став Рафаель Бенітес. 1 грудня 2004 він дебютував в першому складі, вийшовши на 69-ій хвилині на заміну Антоніо Нуньєс в матчі Кубка Ліги проти «Тоттенхема» на Уайт Харт Лейн (в тому ж матчі дебютував і Девід Рейвен). Основний час матчу закінчився внічию, в овертаймі команди відзначилися по одному разу, а по пенальті сильнішим виявився «Ліверпуль» (4:3). Ще один шанс зіграти за першу команду міг представитися Сміту в матчі проти «Бернлі» в Кубку Англії, проте ця заміна так і не була використана, а «червоні» ту зустріч програли з рахунком 0:1, завдяки голу, забитому Джимі Траоре у свої ворота.

Влітку 2005 року Марк в якості вільного агента перейшов в «Аккрінгтон Стенлі», але надовго там не затримався. Він встиг пограти ще за «Воксхолл Моторс», а потім був підписаний представником валлійської Прем'єр-Ліги «Бангор Сіті», за який провів в перший же сезон близько 12 матчів у лізі, а також взяв участь у передсезонних зустрічах влітку 2007 року. У 2008 році «Бангор Сіті» розірвав контракт зі Смітом, а в травні 2008 року з'явилися повідомлення про те, що він запрошений на перегляд до «Честер Сіті».