Алойзі Сокіл: біографія

Алойзі Сокіл біографія, фото, розповіді - угорський легкоатлет словацького походження, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1896
-

Сокіл брав участь у трьох легкоатлетичних дисциплінах - біг на 100 м, біг на 110 м з бар'єрами та потрійний стрибок. Кращим його результатом стала участь у стометровому забігу. У кваліфікаційному забігу, який був 6 квітня, він прийшов другим, поступившись американцеві Френсісу Лейн, проте він зміг пройти у фінальну гонку. У вирішальному забігу, що пройшов 10 квітня, він разом з Лейном зайняв третьому місце, вигравши бронзову медаль.

У бар'єрному бігу, він прийшов третім у відбірковій гонці, і не зміг пройти у фінал. Він поступився британцеві Гредлі Гулдінг і французу Францу Рейшелю.

У потрійному стрибку, Сокіл зайняв четверте місце, стрибнувши на 11,26 м.