Сергій Станіславович Струков: біографія

Сергій Станіславович Струков біографія, фото, розповіді - російський футболіст, нападник
-

російський футболіст, нападник

Вихованець волгоградського футболу. В основному складі «Ротора» дебютував у Прем'єр-лізі 3 липня 2004 в домашньому матчі з казанським «Рубіном», вийшовши у стартовому складі, і був замінений на 52 хвилині Денисом Зубко. Зігравши після цього ще один матч у чемпіонаті був переведений у фарм-клуб. У 2005 році підписав контракт з липецьким «Металургом», за який провів два сезони. У 2007 році Струков перебрався в чемпіонаті Казахстану в павлодарській «Іртиш», де його й запримітив чемпіон країни - «Актобе». У першому ж офіційному матчі на Суперкубок Казахстану з Костанайські «Тоболів» Сергій зробив дубль і приніс трофей своїй команді. Разом з «Актобе» двічі ставав чемпіоном Казахстану, грав у Лізі чемпіонів і Лізі Європи. 20 серпня 2009 в гостьовому матчі на 21 і 32 хвилинах забив два м'ячі у ворота бременського «Вердера», але незважаючи на це «Актобе» поступився з рахунком 3:6. У середині 2010 року за обопільною згодою розірвав контракт з казахстанським клубом і повернувся до Росії, де приєднався до курському «Авангарду».