Дмитро Євгенович Сичов: биография

У першому матчі під керівництвом нового тренера Георгія Ярцева проти ірландців Дмитро залишився на лавці запасних , проте потім брав участь у кожному матчі крім відповідного з Уельсом, забив один гол Грузії.

У лютому 2004 року Сичов разом зі збірною відправився в невелике неофіційне турне по Японії: 11 лютого зіграв один тайм з олімпійської збірної Японії , 14 лютого відіграв весь матч проти клубу J-Ліги «Сімідзу Ес-Палс», голами не відзначився. 31 березня в Софії Сичов оформив перший і єдиний донині у своїй міжнародній кар'єрі дубль, двічі засмутивши воротаря збірної Болгарії Здравко Здравкова, і став, таким чином, наймолодшим автором двох м'ячів в одному матчі за збірну Росії. 2 червня взяв участь у неофіційному, останньому для збірної Росії перед стартує Євро матчі проти легіонерів РФПЛ.

Повернення до Росії

У січні 2004 року Сичовим зацікавилися деякі клуби, серед яких були московські « Спартак », що запропонував французам вдвічі більше ніж було за нього отримано при продажу, і« Локомотив », де він у підсумку і виявився. Сума угоди склала близько 4 000 000 ?. Юрій Сьомін (головний тренер «залізничників») заявив, що цей гравець чудово підходить для комбінаційного футболу з великою кількістю передач і буде завершувати атаки. 30 січня, у першій же товариській грі проти клубу південній німецької Регіоналлігі «Штутгартер Кікерс» Дмитро відзначився голом. Цікаво, що трансферний лист, що дозволяє брати участь в офіційних іграх, «Локомотив» отримав лише 2 березня. Відкрити рахунок голам в офіційних іграх йому вдалося так само швидко: 4 березня в першій 1 / 8 фіналу Кубка Росії в Казані Сичов забив місцевому «Рубіну». Повернення в прем'єр-лігу в першому турі 15 березня форвард зазначив дублем у ворота «Шинника». Всього до перерви в чемпіонаті, пов'язаного з Євро 2004, Дмитро провів у ньому 13 ігор, забивши 8 м'ячів, у Кубку - всього 3 гри і 2 голи, а також утворив у нападі непогану зв'язку з Дмитром Лоськова.

Чемпіонат Європи 2004

На чемпіонаті Європи в Португалії Сичов виходив лише в двох іграх: першою і останньою для своєї збірної. У дебютній грі з Іспанією Дмитро з'явився в другому таймі, замінивши на 68-й хвилині Євгена Алдоніна. За відведені йому 23 хвилини він лише раз увірвався в штрафну площу з м'ячем, але відразу ж був зупинений захисником. У нічого не вирішуючому, заключному матчі з майбутніми переможцями турніру греками Сичов з'явився після перерви, замінивши Дмитра Буликіна. Нападаючий двічі пробив по воротах, але єдиний точний з них парирував воротар Антоніос Нікополідіс.

Сезон 2004

Успіхи з «Локомотивом»

Повернувшись з чемпіонату Європи Дмитро перефарбувався в блондина, що не було пов'язане з невдачею в Португалії. Потім, забивши в чемпіонаті тричі в чотирьох зустрічах, зробив собі світло-коричневий ірокез. У серпні футболіст провів перші дві гри проти свого колишнього клубу - московського «Спартака». 7 серпня в Черкізово, де «червоно-біла» трибуна зустріла його банером з наступним змістом: «Ти знайшов свою команду! Так тобі й треба! », І 14 серпня в Лужниках. У цих іграх були досягнуті домашня нічия (0:0) та гостьова перемога (3:1).

Пошкодження м'язів гомілки, наступні травма привідного м'яза і травма голеностопа завадили Дмитру повноцінно виступати у вересні і змусили його пропустити принциповий матч з ЦСКА, де «Локомотив» переміг свого конкурента в боротьбі за «золото». У двох останніх турах Сичов забив 2 м'ячі і організував для партнерів інші 3, що призвело команду до чемпіонства. З 15-ма м'ячами в тому чемпіонаті він став третім у гонці бомбардирів, поступившись Олександру Кержакову (18) і Андрію Каряка (17). Після закінчення першості Сьомін зізнався, що схема 4-2-3-1, за якою грала в тому сезоні команда, була впроваджена саме під Сичова і гра будувалася навколо нього. Вболівальники «червоно-зелених» також оцінили гру новачка, визнавши його шляхом Інтернет-голосування кращим гравцем команди в минулому сезоні (55% голосуючих). Сичов був названий футболістом року в Росії за версіями спортивних журналістів і гравців прем'єр-ліги, і до цих пір є наймолодшим носієм цього звання.