Максим Павлович Трусевич біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник
-

український футболіст, півзахисник

Біографія

Клубна кар'єра

У ДЮФЛ виступав за клуби: «Юніор» (Луганськ), «Локомотив-ЧСЧ-ОМІКС» (Київ), «Обухів» і «Княжа ». У 2001 році потрапив у «Борисфен-2». В основному складі «Борисфена» у Першій лізі дебютував 4 червня 2002 року в матчі проти вінницької «Ниви» (2:0), Трусевич вийшов на 28 хвилині замість Андрія Запорожана. У сезоні 2002/2003 «Борисфен» посів 2 місце у Першій лізі поступившись кіровоградської «Зірці» і вийшов у Вищу лігу. У Вищій лізі дебютував 31 серпня 2003 в матчі проти київського «Динамо» (3:0), Трусевич вийшов на 83 хвилині замість Олександра Гончара. Всього за «Борисфен» провів 28 матчів у чемпіонаті України і в Кубку 5 матчів і забив 1 гол.

У липні 2005 року перейшов в донецький «Шахтар» підписавши п'ятирічний контракт. У лютому 2006 року був відданий в оренду в запорізький «Металург». 10 червня 2007 дебютував в основному складі «Шахтаря» в матчі проти одеського «Чорноморця» (0:0), Трусевич вийшов на 73 хвилині замість Олексія Полянського. 17 червня 2007 провів повний матч за «Шахтар» проти запорізького «Металурга» (0:2). За підсумками сезону 2006/2007 «Шахтар» став срібним призером чемпіонату України поступившись київським «Динамо».

У серпні 2007 року перейшов в річну оренду в російський «Ростов». У Прем'єр-лізі дебютував 26 серпня 2007 року в матчі проти московського ЦСКА (4:0), Трусевич почав матч в основі але на 30 хвилині був замінений на Олександра Данцева. Всього за «Ростов» провів 5 матчів у чемпіонаті Росії.

У 2008 році виступав на правах оренди у луганській «Зорі». Але грав у дублі де провів 23 матчі і забив 1 гол.

У лютому 2009 року був відданий в оренду калінінградської «Балтиці». У команді дебютував 28 березня 2009 року в матчі проти новоросійського "Чорноморця" (1:0). Всього в «Балтиці» у 2009 році провів 27 матчів і забив 1 гол.

Кар'єра в збірній

Виступав за юнацьку збірну України до 17 років. Був викликаний Павлом Яковенком на чемпіонат Європи до 19 років у липні 2004 року в Швейцарії. На груповій стадії провів 2 матчі проти Італії (1:0) і Швейцарії (0:0). Україна посіла 2 місце в групі після Швейцарії. У півфіналі України програла Іспанії в основний час (2:2) і по пенальті (1:4), Трусевич вийшов на 89 хвилині замість Григорія Ярмаша.

У молодіжній збірній Україні до 21 року дебютував 12 жовтня 2004 року в матчі проти Грузії (6:0), Максим вийшов на 71 хвилині замість Євгена Чеберячко, а на 72 хвилині забив гол.