Фабіо Ауреліо Родрігес біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, лівофланговий захисник / півзахисник
-

бразильський футболіст, лівофланговий захисник / півзахисник

Фабіо Ауреліо є вихованцем «Сан-Паулу», в якому він дебютував у 1997 році. Він виступав за юнацькі збірні своєї країни серед гравців віком до 17 років, молодших 20 років і молодше 21 року і брав участь в Олімпійських іграх 2000 року.

Він приєднався до «Валенсії» після Олімпіади, підписавши контракт на шість років . в Сезоні 2001-02 років він виграв перший великий трофей - після 31-річної перерви «Валенсія» виграла чемпіонат Іспанії. У наступному сезоні він став одним з кращих лівофлангових захисників іспанської першості, забивши 8 м'ячів у лізі (10 у всіх турнірах). Сезон 2003-04 також став успішним для «Валенсії» - клуб виграв домашній чемпіонат, а у фіналі Кубка УЄФА переміг «Марсель» з рахунком 2-0. Більшу частину цього сезону Ауреліо пропустив через травму.

Ауреліо отримав італійський паспорт, що дозволило йому виступати в Англії без дозволу на роботу. 4 липня 2006 Фабіо Ауреліо перейшов до «Ліверпуля».

31 березня 2007 відбувся матч між «Ліверпулем» і «Арсеналом» (4-1), в якому Ауреліо зіграв найважливішу роль, віддавши дві гольові передачі Пітеру Краучу і Даніель Аггер. 3 квітня 2007 у матчі проти ПСВ в рамках розіграшу Ліги Чемпіонів Фабіо Ауреліо отримав травму і, за приблизними оцінками, пропустить шість місяців.

У квітні 2008 року в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів проти «Челсі» Фабіо отримав чергову травму і на 63-й хвилині був замінений. Який вийшов замість нього Йон-Арне Ріїсе на шостій доданій арбітром до матчу хвилині зрізав м'яч у свої ворота і дозволив лондонському клубу добитися нічиєї на Енфілді. Таким чином перед матчем у відповідь «Челсі» отримав серйозну перевагу і в підсумку зумів ним скористатися, вперше у своїй історії вийшовши у фінал головного європейського футбольного турніру.

25 травня 2010 головний тренер «Ліверпуля» Рафаель Бенітес оголосив, що сторони не змогли домовитися про продовження контракту, і Фабіо Ауреліо покине клуб на правах вільного агента після завершення поточної угоди.

Повернення до Ліверпуля

1 серпня 2010 офіційний сайт «Ліверпуля» повідомив про те, що новий тренер команди Рой Ходжсон, дізнавшись, що колишній гравець клубу так і не знайшов собі нове місце роботи, зробив пропозиція футболістові повернутися у свою команду. Після проходження медогляду, Ауреліо погодив з «червоними» умови особистого контракту, розрахованого до 2012 року.