Брендон Хартлі біографія, фото, розповіді - новозеландський - автогонщик, діючий пілот Євросерії Формули-3 за Carlin Motorsport
-

новозеландський - автогонщик, діючий пілот Євросерії Формули-3 за Carlin Motorsport

Кар'єра

Хартлі народився в сім'ї тісно пов'язаної з моторними видами спорту. Його батько Брайан ганявся у багатьох змаганнях, наприклад Формула-Атлантик. У шість років Хартлі почав свою кар'єру в картингу слідом за своїм братом Нельсоном. Через шість років молодий новозеландець завершив свій перший сезон на сьомому місці. У 2003 році у віці 13 років він виграв Фестиваль Формули-Форд; за цим пішов рік у Формулі-Форд. У боліді свого брата, він стартував в чотирьох гонках і виграв дві з них.

Після сезону в Formula Toyota New Zealand Хартлі відправився до Європи, виступив в Єврокубку Формули-Рено і Formula Renault Northern European Cup (NEC) . Новозеландець завершив чотирнадцятий і десятим у особистому заліку відповідно, потрапив на подіум на етапі в Anderstorp. На другий рік він залишився в Єврокубку Формули-Рено, але пішов з NEC в італійський чемпіонат. У цей рік він здобув три перемоги в Єврокубку (заробив чемпіонський титул) і три подіуму в італійському чемпіонаті,. У 2007 році Хартлі також дебютував у Формулі-3 Мастерс. Він фінішував четвертим. Також він провів тести з Команда Нової Зеландії в гонках А1 і став найкращим новачком в цій серії.