Патрік Херрман: біографія

Патрік Херрман біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, півзахисник менхенгладбахської «Боруссії»
-

німецький футболіст, півзахисник менхенгладбахської «Боруссії»

Починав займатися футболом у команді Ухтельфанген з його округу, що належав комуна Іллінген. Після цього перейшов тренуватися в команду «Саарбрюккен», головну команду землі Саар. У 2008 році їм зацікавилася менхенгладбахська «Боруссія», яка також як і інші провідні німецькі клуби шукала юнаків по всій Німеччині. Патрік відправився в академію «Гладбаха», де пробув один рік, після чого став і гравцем другої команди. Провівши до новорічного перерви 8 щоглі за другу команду, після нього він був підключений до тренувань з основною командою. Дебют в Бундеслізі також не змусив себе довго чекати. 16 січня 2010 він вийшов на поле на 79-й хвилині замість Філіпа Дамс в домашньому матчі 18-го туру проти «Бохума», який закінчився поразкою менхенгладбахцев з рахунком 1:2. А 1 травня 2010 року він забив перший гол у Бундеслізі в гостьовому матчі 33 туру проти "Ганновера", який закінчився розгромною поразкою «Боруссії» з рахунком 6:1. Вийшовши замість Каріма Матмура на 46-й хвилині матчу, на 69-й він забив гол. Усього в своєму першому сезоні провів 13 матчів.

9 червня 2010 Патрік підписав чотирирічний контракт з «Боруссією».