Ентоні Хемілтон біографія, фото, розповіді - англійський професійний гравець в снукер
-

англійський професійний гравець в снукер

Кар'єра

Став професіоналом в 1991 році. У 1994-му виграв два міні-рейтингових турніру. У 2000 році вийшов в 1 / 4 фіналу чемпіонату світу, в 1999 - в фінал British Open. На China Open 2002 Хемілтон дійшов до фіналу і вів у матчі до 9 перемог 8:5, проте його суперник, Марк Уїльямс, вирвав перемогу в англійця, 9:8. У тому ж році знову досяг чвертьфіналу ЧС, але програв майбутньому чемпіону Пітеру Ебдону з рахунком 6:13. На чемпіонаті світу 2004 року він повторив цей результат, в цікавому матчі поступившись Ронні О 'Саллівану, 3:13. Тоді, після лідерства О'Саллівана 2:0 Ентоні двома брейками сенчурі зрівняв рахунок, проте потім перемагав переважно Ронні. У 2007 англієць поки в останній раз вийшов в 1 / 4 ЧС.

У сезонах 2000/01 і 2006/07 років Хемілтон полягав у Топ-16. На сезон 2010/11 він знаходиться на 42 місці в рейтингу.

Рекорди Хемілтона

На чемпіонаті світу 2004 року, у вищеописаному матчі, Ентоні Хемілтон встановив антирекорд, набравши за зустріч всього 438 очок (найменший показник за всю історію чвертьфіналів ЧМ). На ЧС-1999 англієць, навпаки, став гравцем, які набрали найбільшу кількість очок в рамках першого раунду першості (1271 очко). На розіграші 1997 Ентоні встановив інший рекорд, набравши 414 очок безмовних в матчі проти Джона Перрот. Це другий показник після Джона Хіггінса, який встановив свій рекорд в 2000 році проти самого ж Хемілтона.

Ентоні Хемілтон також є найбільшим серійним гравцем, жодного разу не вигравав жодного рейтингового турніру (200 сенчурі-брейків).