Льюїс Карл Девідсон Хемілтон: биография

Сезон 2009

Після перемоги в чемпіонаті на попередньому сезоні Формули-1, Хемілтон мав намір захистити титул в 2009.

Через рік після перемоги на Гран-прі Австралії 2008 з поул-позиції Хемілтон почав свій сезон з другого з кінця ряду стартового поля. Після проблем з коробкою передач в кваліфікації на першому етапі Гран-прі Австралії 2009 року в McLaren вирішили замінити коробку передач, і отримали штраф в п'ять позицій. Хемілтон просунувся на вісімнадцяте місце після штрафу пілотів Toyota Тімо Глока І Ярно Труллі за гнучке заднє антикрило. Стартувавши з 18-го місця Хемілтон зробив багато обгонів. Після середини дистанції здавалося, що у Хемілтона є шанси фінішувати з окулярами. Після деяких ключових обгонів Хемілтон отримав вигоду з аварії пілота Red Bull Себастьяна Феттеля і пілота BMW Sauber Роберта Кубіци, перемістившись на четверте місце, на якому він спочатку і фінішував. Він отримав третє місце після штрафу Ярно Труллі за обгін Хемілтона під час знаходження на трасі автомобіля безпеки. Під час слухань стюардів після гонки, Хемілтон і представники McLaren говорили стюардам, що не давали наказу пропустити Труллі, але відтворення запису переговорів McLaren показало, що це не так. Хемілтон був дискваліфікований за навмисне введення в оману стюардів гонки.

Пізніше Хемілтон особисто вибачився перед гоночним директором FIA Чарлі Вайтінг за брехню перед стюардами.

У другій гонці сезону в Малайзії він фінішував сьомим у зливової гонці зупиненої після 33-х кіл Сепанг. Хемілтон отримав половину від належних очок через те, що було пройдено менше 75% запланованої гоночної дистанції.

Хемілтон кваліфікувався дев'ятого на дощовому Гран-прі Китаю, в якому він чимало обганяв, але втрачав місця після розвороту на зношених покришках. Один з таких розворотів дозволив напарникові Ковалайненом обійти його, але Хемілтон зміг домогтися більш хорошого результату після аварії йшов шостим Адріана Сутіля, саме на цій позиції Льюїс і прийшов до фінішу.

Четвертої гонкою сезону став Гран-прі Бахрейну. Після старту з п'ятого місця Хемілтон то відкочувався назад, то проривався вперед, в результаті фінішував на четвертому місці, набравши п'ять очок. В Іспанії він прийшов дев'ятим, а в Монако, зумівши показати найшвидший перший сектор, розбився в першій частині кваліфікації і фінішував 12-м. У Туреччині він знову залишився у першій частині кваліфікації, у той час як напарник пройшов у другу. У гонці Хемілтон не прогресував і фінішував лише 13-м попереду Ковалайнена, але він був самим повільним з Mclaren протягом усього уїк-енду. На домашньому Гран-прі Великобританії Хемілтон не встиг поліпшити свій час в першій частині кваліфікації через аварію Сутіля, стартував передостаннім і фінішував лише шістнадцятим. На Гран-прі Угорщини, завдяки хорошому старту і високої швидкості, Хемілтон здобув свою десяту перемогу у Формулі-1 і другу в Угорщині. Міг Льюїс виграти і Гран-прі Європи, але його команда зробила помилку, коли механіки під час піт-стопа винесли не той комплект гуми. Хемілтон втратив близько 10 секунд і прийшов на фініш другим. На Гран-прі Бельгії Льюїс кваліфікувався 12 і на старті виявився втягнутим в аварію і зійшов.