Рінус Бейл: биография

У своїй другій грі в чемпіонаті за «Аякс» Рінус відзначився гольовою передачею. Бейл відмінно вписався в команду Джека Рейнолдса; зігравши пару відмінних матчів Рінус навіть отримав виклик в збірну Амстердама. Свої перші голи за «Аякс» Бейл забив 16 травня в грі проти клубу «Бе Квік» з Гронінгена. На цьому матчі, який відбувся на стадіоні «Де Мер», були присутні близько 20 тисяч уболівальників. Рахунок в матчі був відкритий на 8-й хвилині зустрічі, свій дебютний гол забив Бейл. За десять хвилин до перерви амстердамці провели ще один м'яч у ворота опонента; Ян Стам увійшов у штрафну і прострілив вздовж воріт, Піт ван ренений акуратно пропустив м'яч далі, а Бейл завершив атаку точним ударом.

У середині другого тайму гравці «Бе Квика» змогли скоротити рахунок, але амстердамці змогли втримати перемогу з рахунком 2:1. У складі переможців кращими були Вім Андерісен, Піт ван ренений, Ервін ван Вейнгарден і Рінус Бейл.

23 травня для Рінуса його команди відбувся передостанній тур плей-офф чемпіонату Нідерландів, в якому і визначився чемпіон країни. Для завоювання шостого чемпіонського титулу «Аяксу» було необхідно на своєму полі обіграти роттердамський «Фейєноорд», який двома місяцями раніше обіграв амстердамців з рахунком 3:0. У вирішальній грі першими забили гравці «Аякса», проте гол Яна Геррітсен не був зарахований через офсайд. «Фейєноорд» теж проводив атаки, але оборона «Аякса» з ними надійно справлялася. І все ж амстердамці змогли розпечатати ворота Адрі ван Мале, коли відзначився Ян Стам; гольовий пас був на рахунку Піта ван Ренена. Через деякий час ван ренений почав нову гольову атаку; Піт обіграв захисника Йопа ван дер Хейден і видав пас на Яна Стам, який, у свою чергу, зміг переграти голкіпера Адрі ван Мале. Завдяки цій перемозі «Аякс» достроково став чемпіоном країни. У заключному турі плей-офф, який за своєю суттю нічого не вирішував, амстердамці в Девентер переграли команду «Гоу Ехед», а Бейл провів свій черговий відмінний матч.