Карун Чандхок: біографія

Карун Чандхок біографія, фото, розповіді - індійський автогонщик, пілот Формули-1
-

індійський автогонщик, пілот Формули-1

Перед GP2 Чандхок виграв чемпіонат Формула-Азія в 2001 і став першим чемпіоном серії Формула-Рено V6 Азія в 2006.

2000

Він став чемпіоном індійської Формули-Маруті. Де він у всіх десяти перегонах стартував з поул-позиції і показував найшвидше коло, а також здобув сім перемог, тим самим він став рекордсменом Індії.

2001

Він став наймолодшим чемпіоном Формули -Азія за команду «Team India Racing». Він став першим азіатом хто виграв перші 5 гонок сезону і в підсумку встановив рекорд вісім перемог в сезоні. Також він був нагороджений званням «Найбільш багатообіцяючий азіатський гонщик року». Також він провів тести за чемпіонську команду Британської Формули-3 Carlin Motorsport.

2002

Він зайняв шосте місце в національному класі Британської Формули-3 і шість разів фінішував у першій трійці. ЖурналOverdriveнагородив його званням «Людина автоспорту року».

2003

Чандхок посів третє місце в національному класі, здобув перемогу у 8 гонках і фінішував в 19 гонках з 24 на подіумі разом з командою T-Sport. Карун став першим пілотом з Індії, хто зміг стати сертифікованим інструктором престижної Сільверстоунской гоночної школи, яка знаходиться на автодромі Формули-1 в Англії.

2004

Індієць став лідером в команді T-Sport і став постійно входити в число кращих п'яти кваліфіціровшіхся, а також він став напарником співвітчизником Нараїн Картікеян у Світовій серії Ніссан в двох заключних етапах сезону і фінішував четвертим всього-лише в другій гонці, тим самим випередивши напарника Нараїн. Карун став капітаном «Команда Індія» в 24-годинному картингової гонці в Дубаї. Також він став першою людиною, який був нагороджений журналом Overdrive званням «Людина року автоспорту 'вдруге.

2005

Карун частина сезон провів у Світовій серії Рено з RC Motorsport. Також він став першим індійцем представляють свою країну в А1 Гран-прі. Він був підписаний лідируючими в світі агентами в області автоспорту CSS-Stellar management.

2006

Чандхок став першим в історії чемпіоном нового чемпіонату Формула-Рено V6 Азія. Він зміг сім разів перемогти і заробити 9 поул-позицій в 12 гонках.

2007

Індієць став пілотом серії GP2 в команді Durango. Він отримав похвалу від боса Формули-1 Берні Екклстоуна, який сказав що він буде наступним пілотом Формули-1 з індії і що він є великим фанатом Каруна. Навики Чандхока підвищувалися по ходу сезону і він фінішував у першій вісімці в трьох основних гонках. Він здобув свою першу перемогу в недільному спринті Спа-Франкоршам, стартувавши з другого місця. За своїми успіхи він був нагороджений тестами в Red Bull Racing в листопаді.

Найбільш значущий прорив в кар'єрі Чандхока стався в листопаді коли він взяв участь в тестах Red Bull Racing 13-14 листопада на трасі Каталунья.

2008

Чандхок залишився в GP2 в 2008, перейшовши в команду iSport International де він співпрацював з Бруно Сінний. Він виграв одну гонку і зайняв десяте місце в заліку пілотів. Також з цією командою він брав участь у сезоні 2008 GP2 Asia. Після перемоги і десятого місця в чемпіонаті, Чандхок отримав нагороду за «Кращий стиль водіння» наприкінці сезону.

У листопаді Чандхок став першим індійцем хто вступив у British Racing Drivers 'Club. Членство Індії в Співдружності дало йому право стати членом клубу.