Мілан Берк Беленкамп біографія, фото, розповіді - нідерландський футболіст, захисник клубу «Харлем»

нідерландський футболіст, захисник клубу «Харлем»

Біографія

Клубна кар'єра

Мілан Берк Беленкамп почав свою футбольну кар'єру в амстердамському «Аяксі» в 1996 році. Дебют Мілана за «Аякс» відбувся 11 травня 1997 року в матчі чемпіонату Нідерландів проти «Херенвена», який завершився перемогою «Аякса» з рахунком 2:1, Мілан в тому матчі вийшов на заміну на 54-ій хвилині замість Ріхарда Вітсге. Всього у складі «Аякса» Беленкамп провів два матчі. У 1997 році Мілан перейшов на правах оренди в клуб «Волендам». Дебютував Мілан за клуб 2 листопада в домашньому матчі проти «Утрехта», який завершився поразка «Волендаму» з рахунком 0:1, у складі переможців на 75-ій хвилині відзначився захисник Том ван Мол. Головний тренер «Волендаму» Ханс ван дер Зе досить швидко довірив Мілану місце в основному складі. Всього в сезоні 1997/1998 Мілан зіграв у чемпіонаті 18 матчів. Після закінчення оренди в 1998 році Мілан на правах вільного гравця перейшов в італійський "Дженоа". У чемпіонаті Італії Беленкамп провів 14 матчів за «Дженоа».

У 1999 році Мілан повернувся до Нідерландів і підписав контракт з клубом «Де Графсхап». Протягом шести сезонів Беленкамп виступав за «Де Графсхап», в загальній складності відігравши 161 матч і забив 5 м'ячів. У серпні 2005 року Мілан підписав контракт з бельгійським «Мехелені», контракт був розрахований на один рік з можливістю продовження ще на один сезон. У складі бельгійського клубу Беленкамп провів всього 13 матчів у чемпіонаті Бельгії, а в січні 2006 року Мілан розірвав контракт з клубом. У тому ж місяці Мілан повернувся до Нідерландів і підписав контракт на півроку з клубом «Харлем», який виступав у першому дивізіоні Нідерландів. Дебют Мілана відбувся 5 лютого в гостьовому матчі проти «Телстар», Берк Беленкамп вийшов у матчі на заміну на 82-ій хвилині, а через шість хвилині Мілан відзначився забитим м'ячем, який у результаті допоміг його команді отримати перемогу над «Телстар» з рахунком 1 : 4.

У березні 2006 року Мілан продовжив свій контракт ще на один сезон. У дебютному сезоні за клуб Мілан зіграв у чемпіонаті 10 матчів і забив 2 м'ячі, а також відзначився однією результативною передачею. Виступаючи в першому дивізіоні за «Харлем» Мілан став незмінним гравцем оборони клубу, за два з половиною сезону Беленкамп провів у чемпіонаті 72 матчі і забив 3 м'ячі. У сезоні 2008/2009 Мілан зіграв за 36 матчів з 38 можливих у чемпіонаті, за підсумками якого «Харлем» зайняв лише 12 місце. У травні 2009 року Мілан продовжили свій контракт ще на один рік.