Натан Екклстон біографія, фото, розповіді - англійський футболіст, нападник «Ліверпуля»
-

англійський футболіст, нападник «Ліверпуля»

Кар'єра

Екклстон відправився в молодіжну команду «Ліверпуля» з «Бери» коли йому було 15 років. У сезоні 2008-2009 він грав у команді зі складом до 18 років; на наступний сезон потрапив в резервну команду, за яку дебютував 27 серпня, забивши два голи у ворота Блекберна (поразка в гостях 2:3).

6 вересня Екклстон був заявлений на груповій стадії Ліги чемпіонів. 28 жовтня він дебютував в основному складі, замінивши на 88-й хвилині матчу Кубка Ліги проти «Арсеналу» Філіпа Дегена. Через 3 дні Екклстон вперше з'явився на полі в матчі Прем'єр-ліги, вийшовши на заміну на 78-й хвилині зустрічі з «Фулхемом» замість Бенаюна. Обидва матчі «Ліверпуль» програв.

11 січня 2010 Натан, контракт якого з клубом закінчувався влітку того ж року, підписав нову угоду з «червоними», за яким залишиться на «Енфілді» до 2013 року. 28 січня Екклстон був орендований на місяць клубом Першої Футбольної ліги «Хаддерсфілд Таун». Після дебютного матчу, де гол Екклстон приніс «Хаддерсфілд» перемогу, оренда була продовжена до 8 травня 2010 року.