Елтон Родрігес Брандао біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, нападник клубу «Васко да Гама»
-

бразильський футболіст, нападник клубу «Васко да Гама»

Біографія

Футбольна кар'єра

Почав кар'єру в клубі «Феіренсе». Після виступав за клуб «Іраті». У 2004 році перейшов в «Сан-Каетано". Після грав на правах оренди за «Корітібу» і «Санту-Андре». У липні 2006 року відправився в оренду в варшавську «Легію». У команді дебютував у матчі за Суперкубок Польщі 22 липня 2006 проти плоцької «Вісли» (1:2). 26 липня 2006 дебютував у єврокубках у матчі кваліфікації до Ліги Чемпіонів проти ісландського «Хабнарфьордюра» (0:1), Елтон вийшов на 46 хвилині замість Міхала Готтвалда на 83 хвилині забив гол у ворота Даді Ларуссона. «Легія» успішно пройшла «Хабнарфьордюр», але після програла донецькому «Шахтарю». У кваліфікації Кубка УЄФА «Легія» також поступилася австрійській "Аустрії" з Відня. У Екстракласи дебютував 29 липня 2006 в матчі проти «Краковії» (3:1), на 44 хвилині він забив гол у ворота Славоміра Ольшевського. Усього за «Легію» в чемпіонаті Польщі провів 11 матчів і забив 3 голи. Після повернувся на батьківщину де знову виступав за «Іраті». У 2008 році виступав за «Санту-Андре» і допоміг клубу вийти в бразильську Серію А, забивши 10 м'ячів. У 2009 році перейшов в клуб «Васко да Гама» і також допоміг клубу вийти в Серію А, забивши 17 голів.

У листопаді 2009 року з'явилася інформація що Елтоном цікавиться донецький «Шахтар» і лісабонська «Бенфіка».