Йонатан «Йони» Ерліх біографія, фото, розповіді - ізраїльський професійний тенісист
-

ізраїльський професійний тенісист

Спортивна кар'єра

виграв 14 парних титулів (з них 12 - з Енді Рамом). Ізраїльська пара закінчила 2006 рік на сьомому місці в гонці ATP (9-е місце в рейтингу ATP). У 2008 році пара перемогла на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу. Рам і Ерліх двічі виступали в Кубку Мастерс, підсумковому турнірі АТР-туру, але не долали в ньому груповий етап.

Кінець 2008 року (в тому числі й участь в третьому поспіль Кубку Мастерс) Ерліх пропустив через травми і наступної операції ліктьового суглоба. Після повернення в травні 2009 року Ерліх дійшов до фіналу турніру серії ATP Challenger в Рамат ха-Шароні з Рамом і виграв наступний свій «челленджер» у парі з Харелем Леві в Ізмірі. Повне відновлення Ерліха затягнулося, і Рам закінчив 2009 рік у парі з Максимом Мирним, і наступний рік Рам і Ерліх теж почали порізно. Ерліх поступово увійшов у форму, і в червні 2010 року виграв з Новаком Джоковичем турнір АТР в Лондоні, перший для нього за два роки і перший парний титул у кар'єрі Джоковича.

Олімпійські ігри і Кубок Девіса

Ерліх і Рам двічі представляли Ізраїль на Олімпійських іграх. У 2004 році в Афінах їх пара, посіяна восьмий, дійшла до чвертьфіналу, а в 2008 році в Пекіні програла в першому колі майбутнім півфіналістам Клеману і Ллодра.

Ерліх провів 17 ігор за збірну Ізраїлю в Кубку Девіса: 12 перемог і чотири поразки в парному розряді і одна перемога в одиночному. Першу спільну з Рамом гру після повернення в теніс в 2009 році провів проти Куніцина і Сафіна у чвертьфінальному матчі зі збірною Росії. Перемога Рама і Ерліха з рахунком 6-3, 6-4, 6-7 (3), 4-6, 6-4 забезпечила загальну дострокову перемогу ізраїльської збірної.

Участь у фіналах турнірів АТР в чоловічому парному розряді (27)