Жюльєн Беннето: біографія

Жюльєн Беннето біографія, фото, розповіді - французький тенісист

французький тенісист

Спортивна кар'єра

Свій перший матч у професійному турнірі Жюльєн Беннето провів у жовтні 1998 року в Форбахе, Франція (турнір рівня «ф'ючерс»). На наступний рік в парі зі співвітчизником Ніколя Маю мав першість на юнацькому Відкритому чемпіонаті США та юнацькому турнірі категорії А Orange Bowl. У 2000 році виграв свій перший «челленджер» (у Контрексвілле, в парі з Маю).

Восени 2003 року Беннето, також у парі з Маю, вийшов після двох поспіль перемог у «Челленджер» у фінал двох поспіль турнірів АТР-туру в Меці і Ліоні, перший з них Беннето й Маю вдалося виграти, перемігши у фіналі провідну французьку пару Ллодра-Санторо, а через тиждень вони знову взяли верх над цією ж парою в півфіналі. Після цих успіхів Беннето увійшов у сотню найсильніших тенісистів світу в парному розряді. У 2004 році вони з Маю доходять до півфіналу Відкритого чемпіонату США, перемігши три посіяних пари, в тому числі в третьому колі - одну з кращих пар планети Боба і Майка Брайаном із США, - і у вересні Беннето потрапляє до числа 50 кращих тенісистів світу в парному розряді, де закріплюється після півфіналу турніру серії Мастерс у Парижі. В одиночному розряді в Андрезье (Франція) він нарешті виграє свій перший «челленджер», а також доходить до третього кола на Відкритому чемпіонаті Франції і четвертого кола на турнірі Мастерс в Майамі, вперше увійшовши до числа ста кращих гравців-одиночників. На наступний рік кращим досягненням Беннето й Маю став чвертьфінал Відкритого чемпіонату США, але за рахунок перемог у челленджера Беннето залишається на тому ж рівні в рейтингу парних гравців, а в одиночному розряді знову вибуває із сотні найсильніших.

У 2006 році Беннето домагається ряду успіхів. Він вийшов до чвертьфіналу Відкритого чемпіонату Франції в одиночному розряді і в парах (з Маю), а в кінці року виграв турнір пар в Ліоні. В одиночному розряді він здобув за сезон три перемоги над тенісистами з першої десятки рейтингу: Енді Роддіком, Маркос Багдатіс і Фернандо Гонсалесом, і за сезон просунувся зі 165 до 40 місця в рейтингу. У 2007 році основних успіхів він домагався в парах; вони включають другий у кар'єрі вихід у півфінал Відкритого чемпіонату США, в чвертьфінал Відкритого чемпіонату Австралії (обидва - з Маю) і до фіналу турніру серії Мастерс в Монте-Карло (з іншим французом, Рішаром Гаске ). У підсумку у вересні він дістався до 22-ї, вищої в кар'єрі, позиції в рейтингу гравців у парному розряді.

2008 знаменується для Беннето виходом у два перших фіналу турнірів АТР в одиночному розряді, при цьому на шляху до фіналу турніру в Ліоні він переміг двох гравців з другої десятки рейтингу. Раніше, в Окленді (Нова Зеландія) він взяв верх над п'ятою ракеткою світу Давидом Феррером. У парах він майже весь рік проводить з Маю, але кращого результату досягає з Ллодра, з яким вони виграли турнір у Лас-Вегасі, у фіналі перемігши братів Брайаном.

У 2009 році Беннето знову виграв два турніри в парному розряді: спочатку, з Жо-Вільфрідом Тсонга, турнір Мастерс у Шанхаї, де вони послідовно перемогли чотири пари з числа учасників майбутнього фінального турніру АТР-туру, а потім, з Маю, другий раз у кар'єрі турнір у Ліоні. В одиночному розряді він взяв сім перемог підряд по шляху у фінал турніру АТР у Кіцбюелі (Австрія), включаючи три кола кваліфікації, а на турнірі серії Мастерс у Парижі переміг у другому колі над першою ракеткою світу Роджером Федерером перед тим, як поступитися іншому французові , 16-й ракетці світу Гаелю Монфісу.

З початку 2010 року Беннето виступав в основному в парі з Мікаелем Ллодра, з яким спочатку переміг у Марселі, а потім в Торонто вийшов у третій у кар'єрі фінал турніру Мастерс. В одиночному розряді він вийшов у фінал турніру в Марселі, перемігши в півфіналі Тсонга, і до четвертого кола Вімблдонського турніру, де Тсонга взяв реванш за нещодавню поразку. У чвертьфінальному матчі Кубка Девіса він допоміг збірній Франції перемогти діючих чемпіонів, іспанців, взявши гору над Фелісіано Лопесом.

Участь у фіналах турнірів АТП за кар'єру (13)