Тоні Янчке: біографія

Тоні Янчке біографія, фото, розповіді - німецький футболіст, полузащтнік менхенгладбахської «Боруссії»
-

німецький футболіст, полузащтнік менхенгладбахської «Боруссії»

Починав тренуватися у команді свого міста, пізніше виїхав у другу за силою команду Дрездена - «Борея». У 2006 році став гравцем юнацької команди «Боруссії». У 2008 році був заявлений як гравець другої команди. Провів за другу команду всього шість ігор і забив один гол.

У листопаді 2008 року був викликаний в першу команду «Боруссії». Дебютував у Бундеслізі 29 листопада в домашньому матчі 15-го туру проти «Енергі». Матч був програний з рахунком 1:3, Тоні вийшов на поле після першого тайму замість Галя Альбермана. Наступний матч, що відбувся 6 грудня, в якому «Боруссія» зустрічалася з «Байєром», став знаменним для Тоні і для всієї команди. Хоч домашній матч і був також програний з рахунком 1:3, Тоні, який зіграв повністю весь матч, зумів відзначитися на 61-й хвилині з передачі Марко Марина. У той день йому було 18 років і 243 дні, він став третім у списку молодих гравців, що забивали м'ячі за «Боруссію», поступаючись тільки Марко Віллі і Райнеру Бонхоф. Усього в своєму першому сезоні провів 4 матчі і забив один м'яч.

У сезоні 2009/10 Тоні також був заявлений за основну команду і провів шість матчів у Бундеслізі. Також він підтримував форму, виступаючи за другу команду.