Жонатан Людовик Біабіані: біографія

Жонатан Людовик Біабіані біографія, фото, розповіді - французький футболіст, півзахисник і нападаючий

французький футболіст, півзахисник і нападаючий

Кар'єра

Жонатан Біабіані почав кар'єру в клубі «Ле Блан-Месніль». У віці 16-ти років він перейшов в італійський «Інтер», ставши першим футболістом «Ле Блана», який поїхав за кордон. Біабіані провів два роки в молодіжній команді нерадзуррі, а потім, 17 січня 2007 року, дебютував в 1 / 4 Кубка Італії з «Емполі», замінивши на 76-й хвилині Луїша Фігу. 3 серпня 2007 Біабіані був орендований клубом «Кьєво», однак на поле не виходив. 31 січня 2008 Біабіані перейшов, на правах оренди, у клуб «Модена». За цей клуб француз провів 40 матчів і забив 8 голів.

25 червня 2008 Біабіані був орендований «Пармою». 4 серпня 2009 він дебютував в клубі в матчі Кубка Італії з «Новара», замінивши на 72-й хвилині Алессандро Лукареллі; «Парма» матч програла 1:2. 23 серпня він дебютував в серії А в матчі з «Удінезе» (2:2). 6 грудня 2009 Біабіані забив 2 своїх перших голи в серії А, вразивши ворота "Дженоа". У червні 2010 року «Інтер» повністю викупив контракт Біабіані, який повернувся до клубу.