Пауло Луїс Боржес: біографія

Пауло Луїс Боржес біографія, фото, розповіді - також відомий під прізвиськом Рісадінья

також відомий під прізвиськом Рісадінья

Пауло Боржес почав кар'єру в клубі «Бангі». Він дебютував у складі команди 24 червня 1962 року в матчі турніру Інсініо з «Флуміненсе», який завершився внічию 0:0. Свій перший м'яч за клуб Боржес забив 18 серпня 1963 року у ворота «Олару», в матчі, що завершився на користь «Бангі» 6:1. У загальній складності Боржес грав за «Бангі» 6 років, провівши 207 ігор в яких забив 104 голи. В останні два сезони у «Бангі» Боржес двічі ставав кращим бомбардиром чемпіонату штату Ріо-де-Жанейро, з 16-ю і 13-ма голами. Останній матч за «Бангі» Боржес провів 11 лютого 1968 проти клубу «Атлетіко Мінейро», в якому «Бангі» переміг 2:1. Під час гри за «Бангі» Боржес викликався Вісенте Феолен до складу збірної Бразилії. Він був одним з 47-ми кандидатів на поїздку на чемпіонат світу до Англії, але на турнір не потрапив. Всього за збірну він провів 20 матчів.

У 1968 році Боржес був куплений президентом клубу «Корінтіанс», Ваді Елу, який заплатив за контракт футболіста 1 млр крузейро, найбільша сума, заплачена бразильським клубом за перехід гравця. Свій перший гол за новий клуб Боржес забив 10 березня 1968 року в ворота «Сантоса», ставши, в результаті переможним 2:0, що перервало 10-річну безпрограшну серію «Сантоса» в матчах з «Корінтіансом» в чемпіонаті штату Сан-Паулу. За «Корінтіанс» Боржес грав 7 років, з перервою в 1971 році, коли він був орендований «Палмейрасом», провівши 233 гри і забив 61 гол (з них 43 матчі і 5 голів у чемпіонаті Бразилії). Наприкінці 1974 року Боржес перейшов до клубу «Насьональ» (Манаус). Потім грав за «Понтагроссенсе» і «Васко да Гама був».

Приватне життя

Боржес був двічі одружений. Має кілька дітей від першого шлюбу. Зараз він проживає в Сан-Паулу.

Командні

Приватні

• Кращий бомбардир чемпіонату штату Ріо-де- Жанейро: 1966 (16 голів), 1967 (13 голів)