Дерк Буррігтер: биография

У Вищому дивізіоні Нідерландів Буррігтер дебютував 1 серпня 2009 року, в домашньому матчі проти «Утрехта», Дерк відіграв у матчі 73 хвилин, після яких його замінили на нападника Фреда Бенсона. Матч завершився мінімальною перемогою «Утрехта» з рахунком 0:1, у складі переможців голом відзначився форвард Ріккі ван Волфсвінкел. У перших семи матчах чемпіонату за участю Буррігтера його команда незмінно програвала, у тому числі і його колишнім командам - ??«Аяксу» і «Твенте». Лише у восьмому турі чемпіонату у матчі проти «Пологи», «Валвейк» домігся першої перемоги в сезоні, обігравши суперника з рахунком 4:1. Один з м'ячів був на рахунку Буррігтера, Дерк відзначився голом на 56-ій хвилині, а на 73-їй він був замінений на Фреда Бенсона, який також відзначився забитим м'ячем.

19 грудня «Валвейк» несподівано завдав великої поразки Роттердамської «Спарті», обігравши їх на своєму полі з рахунком 4:1. Вже до 25-й хвилині «Валвейк» вів 2:0, обидва м'ячі були на рахунку Буррігтера, який забив свій перший дубль у кар'єрі. Ще до кінця першого тайму гравці «Валвейка» збільшили свою перевагу, на 39-ій хвилині відзначився Кемі Агуст, а на самому початку другого тайму рахунок став розгромним, з передачі Буррігтера відзначився Бенсон. «Спарта» змогла відповісти лише одним голом Дарко Бодула. Для Дерк і його команди ця перемога стала четвертою в сезоні, але клуб продовжував залишатися на останньому місці в чемпіонаті.

Наприкінці березня 2010 року «Валвейк» вирішив скористатися опцією в контракті Буррігтера і продовжити з ним контракт ще на два сезони, до 2012 року. До кінця сезону на рахунку Дерк було сім забитих голів у 31 матчі чемпіонату, саме він і став кращим бомбардиром своєї команди, яка за підсумками сезону посіла останнє місце і залишила елітний дивізіон Нідерландів.