Отто Вале: біографія

Отто Вале біографія, фото, розповіді - австрійський плавець, триразовий призер літніх Олімпійських ігор

австрійський плавець, триразовий призер літніх Олімпійських ігор

У 20 років Вале брав участь в плавальних змаганнях на літніх Олімпійських іграх 1900 в Парижі. У плаванні на 200 м вільним стилем він виграв півфінал, але не стартував у фіналі. У змаганні на 1000 м вільним стилем він посів друге місце, але, показавши один з кращих результатів на цій стадії, він все-таки пройшов далі, і в заключній гонці зайняв другу позицію, отримавши срібну медаль. У плаванні на 200 м з перешкодами Вале виграв півфінал, встановивши Олімпійський рекорд, і у фіналі знову зайняв друге місце, ставши дворазовим срібним призером Ігор.

У 1900 році Вале переїхав до Нью-Йорк і вступив в Нью- Йоркський атлетичний клуб. Через три роки він брав участь в літніх Олімпійських іграх в Сент-Луїсі. У гонці на 440 ярдів вільним стилем він посів третє місце, здобувши бронзову медаль. У запливі на одну милю вільним стилем він посів четверте місце. У 880 ярдів вільним стилем Вале не зміг фінішувати в запливі.

Після цього він став тренером американської збірної і супроводжував її на літніх Олімпійських іграх 1912 в Стокгольмі. Його підопічні виграли дві золоті, одну срібну і одну бронзову медалі.