Дмитро Володимирович Васильєв: біографія

Дмитро Володимирович Васильєв біографія, фото, розповіді - російський футболіст, півзахисник
День народження 25 березня 1977

російський футболіст, півзахисник

Кар'єра в клубах

Вихованець ленінградського футболу, випускник СДЮШОР «Зміна».

З 19 років почав грати в клубі «Локомотив» Санкт-Петербург, який виступав у першому дивізіоні. У серпні 2000 року Васильєв перейшов в інший клуб першого дивізіону - ярославський «Шинник», у складі якого в 2001 році, зайнявши перше місце в ПД, завоював путівку в прем'єр-лігу.

8 березня 2002 дебютував у чемпіонаті Росії. У першому турі «Шинник» на своєму полі приймав раменський «Сатурн» (1:3).

9 липня 2002 в домашньому матчі проти «Анжи» Васильєву, який виступав тоді на позиції захисника, вдалося унікальне досягнення - він став першим захисником в історії російських чемпіонатів, якому вдалося зробити хет-трик. Причому три голи він забив всього за 7 хвилин (з 75-ї по 82-ю), що до цього в Росії також не вдавалося нікому. Лише Олександр Маслов з «Ростсельмаша» у 1996 році забив «КАМАЗу» три м'ячі за 6 хвилин, проте в тій зустрічі він зробив не хет-трик, а покер.

«Шинник» в цьому матчі, перший тайм якого закінчився за рахунку 0:0, а в підсумку на табло було 6:0, також встановив пару рекордів: до Ярославцев жодному клубу не вдавалося виграти тайм з різницею в 6 м'ячів і забити за половину гри 6 голів.

Влітку 2004 року в «Шинник» з'явився новачок команди - Васильєв, Дмитро В'ячеславович (1985 р.н.), через що старшого в пресі стали називатиДмитро Васильєв I, а молодшогоДмитро Васильєв II.

У липні 2005 року Дмитро Васильєв I став гравцем футбольного клубу «Рубін». 1 серпня 2007 в матчі 17-го туру ЧР-07 '«Хімки» - «Рубін» (0:0) зіграв свій 100-й матч у чемпіонатах Росії. Всього в Прем'єр-Лізі 109 ігор і 7 м'ячів.

У липні 2008 року Дмитро Васильєв, через травми не зіграв у чемпіонаті 2008 року за «Рубін» жодного матчу, покинув казанський клуб після закінчення терміну дії контракту. У серпні 31-річний півзахисник перейшов в добре знайомий йому «Шинник», але й там не провів жодного матчу. У квітні 2009 завершив професійну кар'єру через хронічних травм і перейшов у футбольний клуб «Захід», який виступає в чемпіонаті Санкт-Петербурга.

У даний момент працює тренером у молодіжній академії «Зеніту». Грає в аматорських чемпіонатах Санкт-Петербурга за команди «Портер», «Розлив», «Ітан», «ВМедА ім. С. М. Кірова ».

Зіграв один матч в складі збірної Росії:

• 20 серпня 2003. Росія - Ізраїль 1:2.19 хвилин, замінений через розсічення брови