Карлос Альберто Вела Гаррідо: биография

Національна збірна

Вела виступав на чемпіонаті світу U-17, який проходив у 2005 році в Перу. Карлос відіграв важливу роль у перемозі своєї команди, ставши кращим бомбардиром турніру.

У той час, коли Вела перебував в оренді в «Осасуні», він був викликаний до дорослої збірної країни. Карлос дебютував в товариському матчі проти Бразилії. 18 жовтня 2007 у матчі з Гватемалою він забив свій перший гол за національну збірну.

Вела був викликаний на матчі плей-офф проти Белізу і підготовчі товариські матчі. 8 червня 2008 він забив свій другий гол за збірну у товариському матчі проти Перу, який завершився з рахунком 4:0. У наступному матчі він забив Белізу. 21 червня в матчі-відповіді він знову забив Белізу.

Влітку 2009 року Карлос виступав за збірну на кубку КОНКАКАФ. У першому матчі він забив у ворота Нікарагуа, проте через 5 хвилин змушений був залишити поле через травму, отриманої в результаті порушення правил гравця суперників. Були побоювання, що Карлос зламав ногу, але рентген показав, що побоювання марні. У півфіналі проти Коста-Ріки Вела вийшов на заміну на 81-ій хвилині. Основний і додатковий час законфілось з нічийним результатом, тому були призначені 11-метрові удари. Вела пробивав п'ятим і його гол вивів Мексику у фінал, де її суперником стала збірна США. Перший тайм фінального поєдинку закінчився з рахунком 0:0, і тренер мексиканців прийняв рішення випустити Карлоса на полі. Після цього хід поєдинку змінився. Швидкі переміщення та розумні паси Вели дозволили Мексиці здобути перемогу з рахунком 5:0. Вела віддав пас Дос Сантосу, коли був зароблений пенальті, потім він взяв участь в комбінації, яка призвела до другого голу, після цього сам забив третій, і віддав гольову передачу, коли забивався четвертий.