Кеннет Вермер: біографія

Кеннет Вермер біографія, фото, розповіді - нідерландський футболіст суринамської походження, воротар амстердамського «Аякса»

нідерландський футболіст суринамської походження, воротар амстердамського «Аякса»

Біографія

Клубна кар'єра

Кеннет Вермер вихованець футбольної академії «Аякса» з Амстердама. Дебют Вермера за основну команду відбувся 28 вересня 2006 року в матчі Кубка УЄФА проти норвезького «Старту». У тій грі Вермер вийшов на заміну на 46-й хвилині, замінивши основного воротаря Денніса Гентенара, матч завершився перемогою «Аякса» з рахунком 4:0. У 2007 році Кеннет перейшов на правах оренди в «Віллем II», де за 16 матчів пропустив 30 голів. У 2008 році після закінчення оренди Вермер повернувся в «Аякс».

12 серпня 2010, під час тренування Вермер порвав праве ахіллове сухожилля і вибув не шість місяців.

Збірна Нідерландів

Вермер виступав за молодіжну збірну Нідерландів на Молодіжному (до 20 років) чемпіонаті світу 2005 року, що проходив у Нідерландах. Його збірна дійшла до чвертьфіналу, де поступилася збірній Нігерії у серії післяматчевих пенальті з рахунком 9:10.

Кеннет так само виступав за молодіжну (до 21 року) збірну Нідерландів на Молодіжному (до 21 року) чемпіонаті Європи 2006 і 2007 року, у складі збірної Вермер став дворазовим переможцем турніру.

Вермер брав участь у кваліфікаційному турнірі до Олімпійських Ігор 2008 року і зіграв 4 матчі на самій Олімпіаді, пропустивши в них 3 м'ячі.