Грегорі ван дер Віл: біографія

Грегорі ван дер Віл біографія, фото, розповіді - нідерландський футболіст, правий захисник амстердамського «Аякса» і національної збірної Нідерландів

Грегорі ван дер Віл почав свою футбольну кар'єру в юнацькому клубі РКСВ ДКГ. У 1996 році Грегорі потрапив у дитячу футбольну академію амстердамського «Аякса». Через шість років, у 2002 році Ван дер Віл перейшов у молодіжну команду клубу «Харлем», але через три роки повернувся назад у «Аякс».

В основній команді «Аякса» Грегорі дебютував 11 березня 2007 в матчі чемпіонату Нідерландів сезони 2006/2007 проти «Твенте». У тому матчі Грегорі відіграв весь матч, а його команда добилася гостьової перемоги з рахунком 1:4. Всього в чемпіонаті сезону 2006/2007 Грегорі відіграв 4 матчі. У сезоні 2007/2008 Ван дер Віл став володарем суперкубку Нідерландів, а в чемпіонаті Грегорі провів 6 матчів, в якому його команда зайняла друге місце, поступившись тільки ПСВ.

У сезоні 2008/2009 Грегорі став основним гравцем клубу . 1 березня 2009 Ван де Віл забив свій перший м'яч за «Аякс», це сталося в матчі проти «Утрехта», Грегорі забив на 9-ій хвилині з передачі Міралема Сулеймані. У результаті «Аякс» здобув перемогу в гостях з рахунком 0:2.

У національній збірній Нідерландів Грегорі дебютував 11 лютого 2009 в товариському матчі проти збірної Тунісу. Ван дер Віл вийшов на заміну на 85-ій хвилині матчу замість Джона Хейтінга, гра завершилася внічию 1:1.

28 березня 2009 Грегорі офіційно дебютував за збірну в матчі відбіркового турніру до Чемпіонату світу 2010 проти збірної Шотландії , Ван дер Віл провів на полі весь матч, а його збірна перемогла з рахунком 3:0.