Олександр Миколайович Волков біографія, фото, розповіді - український футболіст, нападник клубу «Зоря»

український футболіст, нападник клубу «Зоря»

Біографія

Клубна кар'єра

У ДЮФЛ виступав за київські «Зміна-Оболонь» і «Динамо». Влітку 2006 року потрапив у київське «Динамо-3». У Другій лізі дебютував 31 липня 2006 в матчі проти «Буковини» (1:1). Всього за «Динамо-3» провів 18 матчів. Влітку 2007 року перейшов у ФК «Миколаїв». На початку 2009 року залишив «Миколаїв». У листопаді 2009 року Волков був заявлений за луганську «Зорю». 4 грудня 2009 дебютував за дубль «Зорі» в матчі проти київського «Арсеналу» (0:2), в цьому матчі Волков забив гол на 46 хвилині у ворота Сергія Погорілого. Наступного дня Олександр дебютував у Прем'єр-лізі в матчі проти «Арсеналу» (1:1), Волков почав матч в основі але на 56 хвилині був замінений на Олексія Городова.

Кар'єра в збірній

У юнацькій збірній Україні до 17 років дебютував 10 травня 2004 року в матчі проти Молдови (2:2). Перший гол за збірну забив 19 серпня 2004 року в матчі проти Азербайджану (2:2). Усього за юнацьку збірну України до 17 років провів 26 матчів і забив 5 голів.