Петер ван Восс: биография

У 2001 році Петер підписав контракт на два роки з клубом «Де Графсхап». За два роки він провів 44 мату і забив 9 м'ячів. У 2003 році Ван Восс перейшов у любительський клуб «Беннеком», який виступав в одному з нижчих дивізіонах Нідерландів. Через рік Петер повернувся в професійний футбол, і став гравцем «Вітесс», але в клубі ван Восс провів всього 6 матчів, після яких вирішив завершити свою ігрову кар'єру.

У національній збірній Нідерландів Петер дебютував 25 березня 1992 року в товариському матчі проти збірної Югославії, що завершився перемогою нідерландців з рахунком 2:0. 14 жовтня 1992, під час свого другого матчу за збірну, ван Восс відзначився двома забитими м'ячами у ворота збірної Польщі, однак матч завершився внічию 2:2. Петер був учасником Чемпіонату світу 1994 року, на якому його збірна дійшла до чвертьфіналу.

Після проведеного матчу проти збірної Чехії, який відбувся 26 квітня 1995 року, Петер протягом трьох років не викликався до лав національної команди. 10 жовтня 1999 ван Восс знову повернувся до збірної, відігравши 68 хвилин у грі з Перу. У 2000 році в складі збірної Петер дійшов до півфіналу Чемпіонату Європи, в якому його команда в серії пенальті програла італійцям з рахунком 3:1, таким чином ван Восс став бронзовим призером європейської першості. Матч з італійцями, який відбувся 29 червня 2000 року, став для ван Восса останнім у складі збірної, за яку за вісім років Петер провів 31 матч і забив 9 м'ячів.