Володимир Борисович Габулов: біографія

Володимир Борисович Габулов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, воротар московського «Динамо» і збірної Росії

російський футболіст, воротар московського «Динамо» і збірної Росії

Виступав за юніорську, молодіжну та олімпійську (6 матчів) збірні Росії. 22 серпня 2007 дебютував в національній збірній Росії в товариському матчі проти збірної Польщі. 8 вересня 2007 провів першу офіційну гру за збірну: на 68-й хвилині збив у своєму штрафному гравця збірної Македонії Горана Пандєва, за що був видалений. Призначений пенальті відбив вийшов на заміну В'ячеслав Малафєєв.

17 жовтня 2007 Габулов провів за збірну 90 хвилин в принциповому матчі проти збірної Англії, який Росія виграла з рахунком 2:1. Він пропустив один м'яч від Уейна Руні зі спірного положення "поза грою" і в кількох епізодах виручив команду, впевнено граючи на виходах.

30 травня 2008 голкіпер пермського «Амкара» Володимир Габулов офіційно перейшов у московське «Динамо ». Біло-блакитні підписали з воротарем збірної Росії контракт строком до 2011 року.

Одружений, має сина Данела. Брат Георгій Габулов також футболіст, виступає за «Аланію».