Денис Вікторович Гармаш біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник клубу «Динамо»

український футболіст, півзахисник клубу «Динамо»

Біографія

Клубна кар'єра

Народився неподалік від Луганська в селі Зориківка Міловського району Мілове, що на самому кордоні з Росією. Футболу навчався в Луганському училищі фізичної культури. Три роки грав за дитячу команду 1990 року народження. У 2005 році в ДЮФЛ виступав за «Олімпік» (Донецьк). Після однієї з ігор дитячо-юнацького чемпіонату його запросив Олександр Петраков в київське РУВФК, туди він перейшов у 2006 році.

У РУВФК його помітили тренери київського «Динамо». 8 липня 2007 в Нікополі завершився турнір дитячо-юнацької ліги серед команд вищого дивізіону, укомплектованих гравцями 1990 року народження. Одного з лідерів «Динамо-2» вихованці РУВФК вибили з боротьби у чвертьфіналі. Забив вирішальний м'яч вже футболіст «Динамо-3», тоді ще виступав за інтернат, Денис Гармаш, який після закінчення змагань був названий кращим гравцем турніру.

10 квітня 2007 року він дебютував у «Динамо-3» у матчі проти «Єдність» (Плиски) (1:2). Перший матч за «Динамо» провів у товариському матчі на 80-тиріччя клубу проти італійського «Мілана» (2:2), він вийшов на 59 хвилині замість Айіли Юссуфа. Після матчу президент «Мілана», Адріано Галліані відзначив його гру.

В офіційному матчі за «Динамо» Гармаш дебютував 31 жовтня 2007 в кубковому матчі проти сімферопольського «Ігросервіса» (4:1).

Кар'єра в збірній

Виступав за юнацькі збірні України різних віків. 17 листопада 2007 дебютував у молодіжній збірній України у матчі проти Ліхтенштейну (5:0), в тому матчі Гармаш отримав жовту картку.

Разом з юнацької збірної України U-19 виграв чемпіонат Європи U-19. У фіналі Україна обіграла Англію (2:0), а Гармаш забив гол на 5 хвилині. Всього на «Євро» Гармаш забив три м'ячі, ставши головним бомбардиром юнацької збірної України і кращим гравцем турніру.