Володимир Ярославович Гудима: біографія

Володимир Ярославович Гудима біографія, фото, розповіді - український футболіст, нападник клубу «Карпати»

український футболіст, нападник клубу «Карпати»

З 2003 року по 2007 рік виступав у ДЮФЛ за львівські «Карпати», в липні 2007 року грав у турнірі за УФК. 10 квітня 2007 дебютував у «Карпатах-2» у другій лізі чемпіонату України в домашньому матчі проти тернопільської «Ниви» (1:1), Гудима вийшов на 56 хвилині замість Назара Химича. Всього за «Карпати-2» у другій лізі він зіграв 48 матчів і забив 6 голів. У сезоні 2009/2010 разом з дублем «Карпат» став переможцем молодіжної першості України.

В основному складі «Карпат» дебютував 5 травня 2010 року в домашньому матчі проти криворізького «Кривбасу» (0:2), Гудима вийшов на 77 хвилині замість Олександра Гурулі. Влітку 2010 року він був остаточно переведений до основного складу «Карпат». 1 серпня 2010 у виїзному матчі проти луганської «Зорі» (2:2), Володимир Гудима зміг заробити пенальті і також зміг забити сам, на 26 хвилині у ворота Ігоря Шуховцева. Пізніше він був визнаний кращим гравцем матчу, за опитуванням офіційному сайту «Карпат». 19 серпня 2010 дебютував у єврокубках у виїзному матчі кваліфікації Ліги Європи проти турецького «Галатасарая» (2:2), Гудима вийшов на 65 хвилині замість Дениса Кожанова. Після матчу головний тренер «Карпат» Олег Кононов похвалив гру Володимира. За підсумками двох зустрічей «Карпати» змогли пробитися в груповий раунд Ліги Європи, де посіли останнє 4-е місце в своїй групі, поступившись дортмундської «Боруссії», «Севільї» і «Парі Сен-Жерменом». Гудима зіграв в 3 іграх групового етапу.

З 2006 року по 2007 рік виступав за юнацьку збірну України до 17 років і зіграв 14 матчів. За юнацьку збірну до 19 років він провів 4 матчі.

За молодіжну збірну до 21 року він зіграв 5 матчів і забив 1 гол. Разом зі збірною він взяв участь у турнірі пам'яті Валерія Лобановського в серпні 2010 року. Україна на турнірі посіла 3-е місце.