Сергій Сергійович Давидов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, нападник клубу «Кубань»
День народження 22 липня 1985

російський футболіст, нападник клубу «Кубань»

Клубна

Виступав за клуби Першого дивізіону Росії і московської аматорської футбольної ліги: «Торпедо-РГ», «Динамо» (Брянськ), «Торпедо» (Москва) , «Волгарь-Газпром».

30 липня 2010 було повідомлено, що 1 серпня Сергій поповнить ряди «Кубані», з якою підпише контракт на 4 роки. Дебютував у складі «Кубані» 10 серпня, вийшовши на заміну Николі Нікезічу на 60-й хвилині домашнього матчу 23-го туру першості проти владивостоцького клубу «Луч-Енергія», тоді ж забив і свій перший гол за «Кубань» на 93-й хвилині зустрічі, оформивши підсумковий рахунок 3:0. За результатами опитування вболівальників клубу Сергій був визнаний кращим гравцем команди в серпні. 14 вересня в домашньому матчі 30-го туру першості проти єкатеринбурзького «Уралу» Сергій оформив свій перший дубль (2 голи в одній зустрічі) за «Кубань», яка в підсумку здобула перемогу з рахунком 3:0. У листопаді Давидов був знову визнаний кращим гравцем команди місяця за результатами опитування уболівальників. Всього в тому сезоні провів за «Кубань» 17 матчів, забив 10 м'ячів і став, разом з командою, переможцем Першого дивізіону. 11 листопада на церемонії нагородження «Кубані» Сергій отримав від клубу приз, як кращий бомбардир сезону.