Данте Бонфім Коста Сантос: біографія

Данте Бонфім Коста Сантос біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, захисник менхенгладбахської «Боруссії»

бразильський футболіст, захисник менхенгладбахської «Боруссії»

Починав тренуватися в Бразилії, в різних не занадто великих клубах. У 2001 році прийшов до «Жувентуде», де провів один сезон у юнацькій команді і був узятий в основну. Заграти зміг лише на другий сезон, і після успішного виступу в ньому, підписав контракт з французьким "Ліллем". 14 лютого 2004 дебютував у складі французів, вийшовши на заміну на 84-й хвилині замість Матьє Дебюші у виїзному матчі 24-го туру проти «Монако», який закінчився перемогою 1:0. Всього за два роки провів за «Лілль» тільки 12 матчів.

21 січня 2006 Данте підписав контракт з бельгійським клубом «Шарлеруа». Провівши у ньому один рік, зіграв 23 матчі і забив 1 рік. На технічного захисника поклав око Льежский «Стандард», і 31 грудня Данте перейшов в їхню команду. 26 січня 2007 дебютував в клубі у виїзному матчі проти своєї колишньої команди - «Шарлеруа». Поєдинок закінчився перемогою тодішньої команди Данте з рахунком 5:2. Сам бразилець провів на полі всі 90 хвилин, відзначившись гольовою передачею на Сержіу Консейсао. Всього в «Стандартде» провів 2 роки, зігравши за цей час 63 матчі ізабів два м'ячі, а також ставши одним з найкращих захисних бельгійського першості.

23 грудня 2009 Данте підписав контракт з менхенгладбахської «Боруссією». 20 березня Данте дебютував у Бундеслізі в домашньому матчі 25 туру проти «Бохума», який закінчився поразкою з рахунком 0:1. Данте на 67-й хвилині замінив Тобіаса Левельса. Всього в своєму першому сезоні провів 10 матчів за «Боруссію» і став гравцем основи. У сезоні 2009/10 провів вже весь чемпіонат і зіграв 32 матчі.