Кейсі Дельаква: біографія

Кейсі Дельаква біографія, фото, розповіді - австралійська професійна тенісистка

австралійська професійна тенісистка

Спортивна кар'єра

Кейсі Дельаква грає в теніс з семи років. У 2002 році провела перші ігри в рамках турнірів Міжнародної федерації тенісу (ITF). У 2003 році була першою на Відкритому чемпіонаті Австралії серед дівчат у парному розряді (з співвітчизницею Адріаною Жили). У тому ж році в Далбі (Австралія) завоювала свої перші титули ITF. У наступні кілька років Дельаква продовжувала виступати головним чином у турнірах ITF. У 2007 році здобула кілька перемог над тенісистками з першої сотні рейтингу в турнірах Жіночої тенісної асоціації (WTA) і закінчила сезон на 78 місці в рейтингу.

У 2008 році Дельаква в парі з італійкою Франческою Скьявоне, перемігши чотири посіяних пари, вийшла у фінал Відкритого чемпіонату Франції. Після цього вона піднялася з 113 на 38 місце в рейтингу парних гравців. Вийшовши в півфінал Вімблдонського турніру з француженкою Наталі Деші (програли Вінус і Серені Вільямс), вона просунулася в рейтингу ще на 11 місць. Вона представляла Австралію в парі з Алісією Молік на олімпійському турнірі в Пекіні, але в першому ж колі вони поступилися Скьявоне і Флавії Пеннетті. Дельаква завершила сезон виходом у півфінал турніру WTA в Токіо в парі зі Скьявоне. В одиночному розряді цей сезон був для неї теж вдалим: вона вийшла до четвертого кола Відкритого чемпіонату Австралії і до третього кола на Відкритому чемпіонаті Франції і на Вімблдоні, а також до четвертого кола прем'єр-турніру в Індіан-Уеллс. У першому колі Відкритого чемпіонату Франції вона перемогла дев'ятий ракетку світу Маріон Бартолі: ще чотири перемоги за сезон вона здобула над тенісистками з другої десятки рейтингу. На Олімпіаді вона перемогла в першому колі Хісели Дулко з Аргентини, але в другому поступилася Вікторії Азаренко.

У січні 2009 року в Сіднеї в парі з Деші Дельаква вийшла до другого в кар'єрі фінал великого професійного турніру, а потім зі Скьявоне дійшла до півфіналу Відкритого чемпіонату Австралії. У лютому їй прооперували ліве плече, і вона вибула зі змагань на залишок сезону, тільки в листопаді виступивши на турнірі ITF в парі з Молік. Незважаючи на це, вона автоматично ще деякий час піднімалася в рейтингу і в березні вперше в кар'єрі ввійшла в першу десятку тенісисток, які виступають в парах.