Джон Артур Джарвіс: біографія

Джон Артур Джарвіс біографія, фото, розповіді - британський плавець, дворазовий чемпіон літніх Олімпійських ігор 1900

британський плавець, дворазовий чемпіон літніх Олімпійських ігор 1900

На Іграх Джарвіс брав участь у двох плавальних дисциплінах - в плаванні на 1000 і 4000 м вільним стилем. У кожній дисципліні він вигравав і півфінал, і фінал, отримавши у підсумку дві золоті медалі.

Через шість років Джарвіс брав участь на неофіційних Олімпійських іграх, отримав срібну медаль у гонці на одну милю вільним стилем, бронзу за 400 м вільним стилем і за естафету 4х250 вільним стилем. Однак ці три медалі не визнаються Міжнародним олімпійським комітетом.

Ще через два роки, він взяв участь в Олімпійських іграх. Він виграв чвертьфінал у запливі на 1500 м вільним стилем, але не фінішував у півфіналі.