Самуель Ді Карміні: біографія

Самуель Ді Карміні біографія, фото, розповіді - італійський футболіст, нападник «Фіорентини», який виступає на правах оренди в «Галліполі»

італійський футболіст, нападник «Фіорентини», який виступає на правах оренди в «Галліполі»

Ді Карміні дебютував в Серії A 25 жовтня 2006 року в матчі з «Торіно», що закінчився перемогою «Фіорентини» 1:0. Свій перший гол за «фіалок» Самуель забив 8 листопада 2007 року в матчі групового етапу Кубка УЄФА проти «Ельфсборг», зробивши рахунок 6:1 на користь «Фіорентини».

1 липня 2008 «Куїнз Парк Рейнджерс »взяв Ді Карміне в річну оренду. 28 жовтня він забив свій перший гол за «Куїнз Парк Рейнджерс», на 54-й хвилині в матчі проти «Бірмінгема».

19 серпня 2009 Ді Карміні відправився в оренду до клубу «Галліполі», який виступає в Серії B. Два дні по тому він зіграв за «Галліполі» свій перший матч, проти «Асколі», вийшовши на заміну у другому таймі. Той матч закінчився з рахунком 1:1.

2 серпня 2010 Ді Карміні перейшов у співволодіння в «Фрозіноне».