Добрунов Олександр Львович біографія, фото, розповіді - радянський і російський дзюдоїст і тренер з дзюдо

радянський і російський дзюдоїст і тренер з дзюдо

Народився в сім'ї інженерів.

Олександр почав свої заняття боротьбою в місті Новодвінськ (Архангельська обл.) у тренера з класичної боротьби В. Бескакотова.

У 22 року першим в Архангельській області, завоював звання «Майстра спорту СРСР з дзюдо» і став членом збірної країни.

У 1984 році став срібним призером першості СРСР, багаторазовим переможцем всесоюзних і республіканських змагань з дзюдо, самбо, класичної боротьби, 12-кратним чемпіоном Архангельської області з дзюдо.

Олександр Добрунов, тренер вищої категорії, член тренерської ради збірної СРСР, суддя республіканської категорії, член Всеросійської колегії суддів. Був одним із засновників Федерації дзюдо Архангельської області, яку він очолював протягом 11 років. За свою тренерську кар'єру підготував 11 майстрів спорту з дзюдо.

Олександр Добрунов був комсоргом школи № 3 міста Архангельська, керував ВІА на хімічному факультеті Алти, був бригадиром і заступником командира в будзагонах в Варанди і Амдерма. В останні роки активно допомагав готувати матеріали для томи «Культура» Поморською енциклопедії.