Філіп Івановський біографія, фото, розповіді - македонська футболіст, нападник клубу «Полонія»

македонська футболіст, нападник клубу «Полонія»

Біографія

Клубна кар'єра

Виступав за молодіжні клуби «Вардар» і «Работнічки». Професійну кар'єру розпочав у клубі «Работнічки». Потім грав за клуб «алюміній» у 2004 році. Влітку 2004 року перейшов до клубу «Македонія» з міста Скоп'є. У сезоні 2005/2006 разом з командою посів 2 місце в чемпіонаті Македонії поступившись «Работнічки», Іванівський став другим бомбардиром забив 22 м'ячі і поступився Стевіце Рістіч який забив 27 голів. Також в цьому сезоні команда виграла Кубок Македонії у фіналі перемігши «Шкендію» (3:2), Філіп Івановський забив гол в додатковий час. У другій половині сезону 2006/2007 провів 16 матчів і забив 10 голів. Взимку 2007 року перейшов до польської «Дискобол», клуб за нього заплатив 800.000 ?. У Екстракласи дебютував 3 березня 2007 в матчі проти «Відзева» (0:0), Іванівський вийшов на 46 хвилині замість Петра Пехняка. У 2007 році разом із командою виграв Кубок і Суперкубок Польщі.

Влітку 2008 року перейшов в варшавську «Полонію». У команді дебютував 16 серпня 2008 в домашньому матчі проти краківської «Вісли» (0:2), Іванівський вийшов на 71 хвилині замість Яцека Космальского. Перший гол за «Полонію» забив 23 серпня 2008 року в матчі проти «Лодзі» (1:2), на 85 хвилині у ворота Богуслава Випарло. У наступному матчі 29 серпня 2008 проти «Шльонська» (3:0), Іванівський відзначився хет-триком у ворота Войцеха Качмарека.

Кар'єра в збірній

Виступав за молодіжну збірну Македонії до 21 року. У національній збірній Македонії дебютував 10 червня 2009 року в домашньому матчі проти Ісландії (2:0), Іванівський вийшов на 66 хвилині замість Ако Стойкова на 86 хвилині він забив гол у ворота Гуннлейфура Гуннлейфссона.