Шінджі Кагава: біографія

Шінджі Кагава біографія, фото, розповіді - японський футболіст, півзахисник клубу «Боруссія» з німецького міста Дортмунд

японський футболіст, півзахисник клубу «Боруссія» з німецького міста Дортмунд

Шінджі народився в Кобе і починав тренуватися в школах рідного міста. У 12 років був запрошений в академію Міягі, звідки в 16 років був запрошений до клубу «Сересо Осака». Став першим японським футболістом, що підписали професійний контракт до закінчення школи. У 2007 році дебютував за клуб у другій Джей-лізі. У 2009 році допоміг клубу повернутися в Джей-Лігу. У 2010 році дебютував у Джей-лізі зігравши 11 матчів і забивши 7 м'ячів.

Прекрасний старт в «Сересо Осака» зміцнив позицію дортмундської «Боруссію» в тому, що Шінджі зможе зміцнити клуб. 1 липня 2010 стало відомо, що клуби домовилися між собою про трансфер. 12 липня Шінджі підписав контракт з дортмундцамі строком на три роки. 13 липня дебютував у складі «Боруссії» у товариському матчі на передсезонному зборі проти команди «Лотте», що грає в Регіоналліге. Матч закінчився перемогою жовто-чорних з рахунком 4:1, Шінджі вийшов на поле з перших хвилин і непогано грав до своєї заміни у другому таймі.

Був членом олімпійської збірної , брав участь в Олімпійських іграх 2008 року. 24 травня 2008 дебютував в головній команді країни товариським матчем з командою Кот-д 'Івуару, що завершився перемогою японців з рахунком 1:0.