Джеронімо Марія Баррето Клаудемір да Сілва: біографія

Джеронімо Марія Баррето Клаудемір да Сілва біографія, фото, розповіді - німецький та бразильський футболіст

німецький та бразильський футболіст

Кар'єра Какау почалася в клубі «Атлетіко Насьонал» звідки він, трохи пізніше, переїхав до Німеччини, в клуб 5-го німецького дивізіону - «Тюрк Гючу». Звідти він перейшов в «Нюрнберг», де грав за резервний склад клубу. Після вдалих матчів за дубль, 18 листопада 2001 року він дебютував в основному складі команди в матчі чемпіонату Німеччини проти «Ганзи». 8 грудня, у другому своєму матчі за основний склад Какау забивав свій перший гол, але це не врятувало «Нюрнберг» від поразки з рахунком 2:4 в матчі з «Байєром». Какау закінчив свій перший сезон з 6 голами за 17 ігор. У наступному сезоні Какау виходив на поле, як твердий гравець основи, але забив лише 2 голи в 27 матчах, а «Нюрнберг» вилетів у другий дивізіон.

У січні 2003 року Какау підписав контракт зі «Штутгартом». У перший же сезон він 4 рази з'явився на полі у матчах Ліги чемпіонів, але все ж частіше залишається на лавці запасних. У сезоні 2004-05 Какау забив 12 м'ячів, ставши другим бомбардиром клубу, на початку того ж сезону була вдала серія в Кубку УЄФА, де він забивав у трьох поспіль матчах турніру.

Після невдалого сезону 2005-06, коли він забив лише 4 м'ячі, в сезоні 2006-07 Какау стає одним з ключових гравців команди, забивши 13 голів (другий результат у клубі). Забивши обидва голи в ключовий грі з Баварією (2:0) і принісши перемогу у важкій грі з «Бохумом» (3:2) Какау разом зі «Штутгартом» став чемпіоном Німеччини. У тому ж сезоні він допоміг Штутгарту вийти у фінал Кубка Німеччини, забивши 5 голів у 6 іграх, включаючи гол у фіналі проти його колишньої команди - Нюрнберга, проте через 11 хвилин Какау був замінений, а «Нюрнберг» в додатковий час переміг 3:2 .

У сезоні 2007-08 Какау 5 разів виходив у матчах ліги чемпіонів, забивши перший гол Штутгарта на турнірі проти «Рейнджерс». А всього забивши 9 голів у 27 іграх.

Початок сезону 2008-09 Какау пропустив через травму паху, проте 17 вересня надійшло повідомлення, що він відновився і готовий вийти на поле.

2 травня 2010 Какау продовжив контракт зі «Штутгартом» на 3 роки

Міжнародна кар'єра

29 травня 2009 Какау надів майку збірної Німеччини з футболу в товариському матчі з Китаєм, вийшовши на заміну замість Гомеса. А 4 червня провів свій другий матч у збірній, вийшовши після перерви і зігравши до кінця гри. 13 травня в товариській зустрічі зі збірною Мальти, відзначився дублем; збірна Німеччина в тому матчі здобула перемогу з рахунком 3:0. 29 травня, в матчі з Угорщиною, він, за рахунку 2:0 на користь його команди скористався помилкою суперника і на 73 хвилині зробив рахунок 3:0, який став остаточним у матчі; цей гол, став третім, забитим ним у складі національної команди. 13 червня 2010, в матчі з Австралією на чемпіонаті світу 2010, вийшовши на заміну забив гол і встановив остаточний рахунок 4:0 на користь Німеччини.