Манук Арсенович Какосьян: біографія

Манук Арсенович Какосьян біографія, фото, розповіді - вірменський і російський футболіст, півзахисник

вірменський і російський футболіст, півзахисник

Кар'єра гравця

Футбольну кар'єру розпочав у Сочі. Спочатку в тільки що утворився клубі «Динамо-Перлина-2» у третій лізі чемпіонату Росії, якому допоміг вийти в другу лігу, забивши у сезоні 1996 13 м'ячів.

Після вдалого дебюту Какосьяна запросили в «Перлину» , яка виступала у вищій лізі Росії. У дебютному сезоні у «Перлині» зіграв 8 матчів і забив один гол. У період, коли командою керував спочатку Анатолій Байдачний, а потім - Віктор Антіховіч, Какосьян став гравцем основного складу.

У вищій лізі Росії дебютував 23 липня 1997 в домашньому матчі проти новоросійського "Чорноморця", замінивши у перерві Гогрічіані.

Перший гол у вищій лізі забив 13 вересня 1997 року в ворота нижегородського «Локомотива». Матч закінчився перемогою «Перлини» - 2:0.

Після вильоту «Перлини» в першу лігу продовжив виступи у вищій лізі за новоросійський «Чорноморець».

Після Новоросійська грав в Астрахані та Владивостоці. У 2005 році повернувся в Сочі в команду «Сочі-04», в якій грав до її розформування (з перервою в 2007 році).

У Прем'єр-Лізі провів 113 ігор, забив 6 м'ячів.

Провів 3 матчі за збірну Вірменії, але мав проблеми у взаєминах з тренерським штабом з-за свого походження (Какосьян вірменин за національністю, але ніколи не жив у Вірменії і не знає вірменської мови).

Дружина Мілена, син Арсен народився в 2003 році.