Густаф Ерік Карлберг: біографія

Густаф Ерік Карлберг біографія, фото, розповіді - шведський стрілок і фехтувальник, чемпіон і призер літніх Олімпійських ігор, брат-близнюк Вільхельм Карлсберга

Карлберг взяв участь у літніх Олімпійських іграх у Лондоні в змаганнях зі стрільби з малокаліберної гвинтівки та пістолета і фехтуванні на шпагах. У стрільбі він зайняв друге місце в командному гвинтівкової стрільбі і п'яте в командній стрільбі з пістолета, а в індивідуальних змаганнях розділив 9-е і 15-е місця, стріляючи з гвинтівки по зникаючої і рухомий мішенях відповідно, і став 33-м, беручи участь у пістолетної стрільби. У фехтуванні він зупинився на першому раунді серед окремих спортсменів, посівши четверте місце у своїй групі, а серед команд розділив п'яте місце.

На наступних літніх Олімпійських іграх 1912 в Стокгольмі Карлберг знову виступив у цих видах спорту. Він став олімпійським чемпіоном у командних змаганнях зі стрільби з дуельного пістолета і з малокаліберної гвинтівки по мішені зникаючої і срібним призером у стрільбі з довільного пістолета і з гвинтівки лежачи. В аналогічних індивідуальних змаганнях він став 6-м, 20-м, 12-м і 17-м відповідно (у стрільбі з гвинтівки по закріпленій мішені могла бути обрана будь-яка позиція). У фехтуванні Карлберг взяв участь тільки в командному турнірі, в якому зайняв четверте місце. Також він брав участь в сучасному п'ятиборстві, але виступив тільки у стрільбі, ставши восьмим у цьому виді.

Востаннє Карлберг брав участь в Олімпійських іграх в 1924 році в Парижі, на яких став 15-м у стрільбі зі швидкісного пістолета.