Андрій Костянтинович Каряка: биография

22 жовтня 2006 Каряка вперше з'явився на полі в сезоні 2006/2007, замінивши на 69-й хвилині Кацураніса, і відразу ж відзначився голом у ворота все тієї ж «Ештрела Амадора».

1 листопада 2006 року на 76-й хвилині матчу 4-го туру Ліги Чемпіонів 2006/2007 вийшов на заміну Каряка після пасу Нельсона забив гол у ворота шотландського «Селтіка».

«Сатурн»

У 2006 році стали ходити чутки про повернення Андрія в російський чемпіонат. У якості претендентів називали відразу кілька клубів прем'єр-ліги, однак виграв боротьбу за досвідченого півзахисника підмосковний "Сатурн».

Каряка відразу став твердим гравцем основного складу: у сезоні-2007 він зіграв практично всі матчі (пропускаючи гри тільки з-за перебору жовтих карток) і став найкращим бомбардиром команди з 11 м'ячами. У наступному сезоні ситуація не змінилася - ветеран і раніше стабільно з'являвся в стартовому складі раменчан і став одним з кращих в команді за системою гол + пас.

Ігри за збірну

24 травня 2001 року Андрій Каряка отримав запрошення до збірної України. У той же час в його послугах була зацікавлена ??і російська національна команда. 29 травня Андрій Каряка прийняв рішення виступати за збірну Росії. 7 серпня Андрій отримав запрошення до збірної Росії, яку тоді тренував Олег Романцев і 16 серпня дебютував в її складі. Він провів перший тайм у матчі з національною командою Греції, який завершився з рахунком 0:0.

7 вересня 2002 він забив свій перший гол за збірну Росії в матчі зі збірною Ірландії у відбірковому циклі до Чемпіонату Європи 2004 . На Чемпіонаті Європи 2004 в Португалії Андрій прийняв участь у всіх 3 іграх збірної Росії.