Василь Ігорович Клімов: біографія

Василь Ігорович Клімов біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник клубу «Кремінь»

український футболіст, півзахисник клубу «Кремінь»

Футбольна кар'єра

Вихованець кременчуцького ДЮСШ «Атлант», тренер - Сергій Мурадян. Влітку 2003 року потрапив до дніпропетровського «Дніпра-2», клуб виступав у другій лізі. Після виступав за дубль «Дніпра» у молодіжній першості. За дубль зіграв 47 матчів і забив 7 м'ячів. Також провів 1 матч за основу «Дніпра» в поєдинку Кубка України 21 вересня 2005 року проти «Рави» (0:2), Климов вийшов на 73 хвилині замість Сергія Мотуза. У липні 2006 року перейшов у полтавську «Ворсклу». У Вищій лізі дебютував 2 вересня 2007 року в домашньому матчі проти дніпропетровського «Дніпра» (2:1), Климов вийшов на 68 хвилині замість Адріана Пуканича. Також у сезоні 2007/2008 провів 3 матчі в Кубку України. В основному Василь Клімов грав у дублі, де часто виконував пенальті. Усього за дубль за два роки провів 46 матчів і забив 9 голів.

Влітку 2008 року перейшов до рідного кременчуцький «Кремінь» у статусі вільного агента. У сезоні 2008/2009 став основним гравцем команди у Другій лізі, зігравши 29 матчів і забивши 8 голів. Після першої половини сезону 2009/2010 Клімов став кращим бомбардиром групи «А» у Другій лізі, забивши 13 голів.