шотландський футболіст

Клубна кар'єра

«Селтік»

Райан є вихованцем шотландського клубу «Селтік». Перед початком сезону 2005/06 Конрой підписав з «кельтами» свій перий професійний контракт.

Дебют футболіста в першому складі глазвегіанцев відбувся 11 грудня 2007 року, коли «біло-зелені» у матчі чемпіонату Шотландії розгромили «Фалкірк» з рахунком 4:0. У тому поєдинку Конрой з'явився на полі з перших хвилин і впевнено відіграв всю гру.

Незважаючи на вражаючий дебют Райан не зміг закріпитися в першому складі «Селтіка», і за два сезони провів всього три зустрічі.

«Партік Тістл»

14 січня Конрой був відданий в піврічну оренду в команду Першого шотландського дивізіону, «Партік Тістл».

Вже 16 січня Райан вперше вийшов на поле в футболці свого нового клубу - суперником «будяків» того дня був «Рейт Роверс».

Всього за півроку проведених в «Тістл» Конрой зіграв 15 матчів.

«Квін оф зе Саут »

28 серпня 2010 Райан по орендною угодою перебрався до клубу« Квін оф зе Саут ». У той же день Конрой дебютував у дамфріском колективі, вийшовши у стартовому складі на матч проти «Росс Каунті». Перший «млинець» не вийшов «комом» - на 22-й хвилині футболіст вразив ворота суперника. 6 листопада Райан забив єдиний гол у поєдинку «Рейт Роверс» - «Квін оф зе Саут», тим самим принісши перемогу своєму клубу.

Клубна статистика

(поновлено на 11 грудня 2010)

Збірна Шотландії

У 2007 році Конрой у складі збірної Шотландії для гравців до 20 років брав участь у чемпіонаті світу серед молодіжних команд, що проходив у Канаді .

У наступному році Райан вже в національній молодіжної команди Шотландії зіграв три матчі, забив один гол.