Володимир Петрович Корнутяк: біографія

Володимир Петрович Корнутяк біографія, фото, розповіді - український футболіст, захисник клубу «Берегвідейк»

український футболіст, захисник клубу «Берегвідейк»

Взимку 2002 року потрапив до «Закарпаття-2», клуб виступав у другій лізі чемпіонату України і зіграв 11 матчів. 8 червня 2003 дебютував за основу «Закарпаття» у Першій лізі в домашньому матчі проти івано-франківського «Спартака» (2:0), Корнутяк вийшов у перерві замість Василя Стець. Усього в команді провів близько трьох років і зіграв лише 11 матчів в чемпіонаті, у Кубку України провів 3 матчі і забив 1 гол, також провів 35 матчів у молодіжній першості України. У липні 2007 року з'явилася інформація про те, що Корнутяк завершив кар'єру через травму. Першу половину сезону 2008/2009 він провів у іванофранківське «Прикарпаття» і зіграв у Першій лізі 12 матчів, також провів 1 матч у кубку.

У лютому 2009 року перейшов в клуб «Харків», де тренером був Михайло Стельмах. 7 березня 2009 дебютував у Прем'єр-лізі Україні в домашньому матчі проти донецького «Металурга» (1:0), Корнутяк вийшов на 83 хвилині замість Артема Касьянова. Всього за клуб у чемпіонаті України Володимир зіграв 4 матчі, також провів 3 матчі в молодіжній першості. За підсумками сезону 2008/2009 «Харків» посів останнє 16 місце і вилетів до першої ліги. У липні 2009 року він покинув розташування клубу.

У 2010 разом з командою «Берегвідейк» з міста Берегово став переможцем аматорського Кубка України, у фіналі команда обіграла «Славхлеб» (4:2 за сумою двох матчів).